Nejnovější recenze ze sekce Střešní nosiče lyží

Ověřený zákazník autio.cz autodoplňky Scarab

Přidáno: 20. ledna 2021

Zakoupeno v autio.cz autodoplňky

• velmi jednoduchá manipulace a připevnění
  • solidní provedení
  • značka
  • výsledky v testech
  • dostupnost v několika rozměrech (25-50-75 cm)
  • obsahuje podložky sloužící k "přizvednutí" držáku při transportu lyží nebo snowboardů s vyšším vázáním
  • možnost dokoupit náhradní díly (zámky,...)
  • lze přichytit pouze na příčníky s T-drážkou (neobsahuje úchyty na příčníky bez drážky)!!!
  • vzhledem k rozměrům větší aerodynamický odpor

Kvalitně zpracovaný držák na lyže od renomované firmy umožňující jednoduchou montáž na příčníky a manipulaci s lyžemi - obojí v rukavicích!!! Cena vzhledem ke konkurenci trochu vyšší, ale kvalita a výsledky v testech ji ospravedlňují. Bohužel balení neobsahuje úchyty pro montáž na příčníky bez T-drážky (i když jsou na některých snímcích zobrazené), což je vzhledem k ceně docela smutné (samotné úchyty se mi nepodařilo u nás objevit a i kdyby, celková cena by potom už byla dost nepřiměřená). Před první montáží na příčníky doporučuji do drážky v hliníkovém profilu (do které se zasouvá gumová lišta kryjící upínací matice) nastříkat silikonový olej (neleptá gumu) - velmi podstatně se tak usnadní manipulace s gumovou lištou při montáži/ demontáži na příčníky (vysunutí a zasunutí do hliníkového profilu po dotažení matic). Aerodynamický odpor je vzhledem k rozměrům trochu vyšší, ale vzhledem k jednoduché a rychlé montáži/demontáži není problém oba držáky při cestě bez lyží sejmout.

Scarab Scarab

Přidáno: 17. ledna 2021

• velmi jednoduchá manipulace a připevnění
  • solidní provedení
  • značka
  • výsledky v testech
  • dostupnost v několika rozměrech (25-50-75 cm)
  • možnost dokoupit náhradní díly (zámky,...)
  • vzhledem k rozměrům větší aerodynamický odpor

Thule SnowPack M 7324

Ověřený zákazník OBCHODTH.CZ MUDr. Jaroslav Strejček, CSc.

Přidáno: 8. prosince 2020

Zakoupeno v OBCHODTH.CZ

Robustní, odzkoušená, důvěru vzbuzující konstrukce a provedení tradiční značky Thule

Ověřený zákazník OBCHODTH.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2020

snadná a rychlá montáž

Ověřený zákazník AUTO HOTAREK J. John

Přidáno: 27. listopadu 2020

Zakoupeno v AUTO HOTAREK

Ještě není sníh, ale použití je velmi jednoduché a rychlé a věřím, že tak tomu bude i v zimě.

Ověřený zákazník OBCHODTH.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2020

Zakoupeno v OBCHODTH.CZ

nejsem si jist, zda ho nakonec vůbec nějak využiji, tak proto to nízké hodnocení

Ověřený zákazník AUTO HOTAREK Pepé

good

Ověřený zákazník AUTOSPORT Petrovický Standa

Přidáno: 10. listopadu 2020

Zakoupeno v AUTOSPORT Petrovický

• trochu komplikované uchycení ke střešnímu nosiči vzhledem k nutnosti odklopit spodní těsnící gumové těsnění.
Menabo Igloo

• Důvěryhodný výrobce

Ověřený zákazník OBCHODTH.CZ Jirka

Přidáno: 1. srpna 2020

• Funkce a cena

Střešní box splnil přesně co měl. Funguje podle očekávání bez problémů a přesně podle popisu výrobce. Již po několikáté jsem si vyzkoušel, že Thule je záruka funkčnosti a spokojenosti, i když tento model je samozřejmě jistým kompromisem s ohledem na příznivou cenu.

Thule 6946

Thule 6946

Ověřený zákazník Střešní nosiče BöHM Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2020

Zakoupeno v Střešní nosiče BöHM

• Šikovný doplněk, který umožní lépe upevnit lyže v boxu

Thule 6949

Thule 6949

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 26. února 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Solidní provedení a pěkný design.

Ověřený zákazník turistika-camping Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2020

Zakoupeno v turistika-camping

• Rychlé nasazení na střechu
  • Snadná obsluha
  • dobře drží lyže
  • Nepříjemně píská při jízdě, ale to je problém u všech nosičů.

Osobně nemám ke spol Hakr velkou náklonost, ale zde jsem se přesvědčil, že i HAKR dovede udělat funkční věc za přijatelnou cenu. Osobně doporučuji nosič, drží lyže pevně a manipulace s nosičem je snadná a rychlá.

Přidáno: 14. února 2020

Zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

na autě ještě jsem nevyzkoušel ale nemyslím si že by měl být problém, jen na zkoušku na nečisto byl ok

Neumann Skimaster 4

Neumann Skimaster 4

Ověřený zákazník NEUMANN Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2020

Zakoupeno v NEUMANN

• Ideální na čtyřhranné nosiče i T drážku. Krásně zamknou 4 páry lyží, uchycení k příčníkům rychlé a pevné! Doporučuji!

Přidáno: 3. února 2020

• ok

Přidáno: 3. února 2020

Zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

Velmi jednoduchá instalace pomocí T-adaptérů na hliníkovou lištu.

Menabo Iceberg 4

Menabo Iceberg 4

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Vybrala jsem dle recenze a ceny, velikosti pro 4 lyže, teprve bude první jízda zítra. Montáž byla jednodušší než jsem myslela, opravdu zvládne každý. Jen zámek se mi zdá jednoduchý uvidíme až vyrazíme. Zatím jsem spokojená.

Zobrazuji 61 - 80 ze 341 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...18